Jak syjoniści panoszą się w Polsce

Mój znajomy Palestyńczyk, Omar Faris, jesienią 2023 roku udzielił wywiadu Radiu Tok FM. W rozmowie z red. Jackiem Żakowskim opowiadał o tragicznych wydarzeniach w Strefie Gazy, w tym okrucieństwach izraelskiej armii. Skończyło się na awanturze, jaką wywołała „Otwarta Rzeczpospolita”, Stowarzyszenie przeciw Antysemityzmowi i Ksenofobii.

Organizacja złożyła skargę do Rady Etyki Mediów oraz zawiadomienie do prokuratury, uskarżając się na wypowiedzi gościa rozgłośni, które zdaniem „Otwartej Rzeczpospolitej” miały prezentować nienawiść na tle narodowościowym.

W niniejszym artykule postaram się wytłumaczyć, że Palestyńczyk o którym mowa nie może nienawidzić narodu żydowskiego (a o to jest oskarżany), zaś ci którzy szarżują pojęciem antysemityzm, to cyniczni manipulanci. Następnie, na konkretnym przykładzie wykażę w jaki sposób syjoniści usiłują wymuszać pewne działania na funkcjonariuszach państwa polskiego.

Faris jest szefem Pozarządowego Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego Palestyńczyków w Polsce oraz członkiem Międzynarodowej Koalicji na rzecz Powrotu Uchodźców Palestyńskich. Działalność Omara znam od wielu lat, kilkakrotnie cytowałam jego wypowiedzi w swoich artykułach, a nawet byliśmy kiedyś razem na propalestyńskiej pikiecie przed ambasadą Izraela w Warszawie.

To co mogę stwierdzić na pewno: Omar Faris broni prawa Palestyńczyków do życia i godności, ale nie uderza przy tym w samych żydów. Tak się bowiem składa, że ten światły Palestyńczyk doskonale rozróżnia fakty, a mianowicie, że nie każdy żyd to syjonista. Ba, większość syjonistów nie jest nawet Semitami. A to przecież syjoniści zafundowali Palestyńczykom piekło na ziemi i trzeba to wyraźnie rozgraniczyć.

Faris udzielił mi także wywiadu, pt. „Nie spoczniemy, dopóki Palestyna nie będzie wolna!”. Oto wymowny fragment wypowiedzi Palestyńczyka:

«Chcę podkreślić, że my nigdy nie byliśmy przeciwko żydom. My jesteśmy przeciwko ruchowi syjonistycznemu, przeciwko okupacji. Ja sam mam dużo przyjaciół żydów. Jednym z nich jest Jeff Halper, dyrektor Izraelskiej Organizacji Przeciwko Wyburzeniom Domów Palestyńskich. Kilka lat temu występowałem z nim w Sejmie RP, przy Komisji Praw Człowieka. Mieliśmy też razem publiczne spotkanie w jednej z tarnowskich szkół. Ambasador Izraela dzwonił do tej szkoły z szantażem, ale mimo wszystko udało się doprowadzić do tego spotkania. Po naszej stronie jest też Shlomo Sand, który napisał książkę „Kiedy i jak wynaleziono naród żydowski”. Wspierają nas również Ilan Pappe, autor książki „Czystki etniczne w Palestynie” Norman Finkelstine, Gideon Levy i wielu innych znanych żydów. Dla mnie osobiście są mi oni dużo bliżsi, niż król Arabii Saudyjskiej.»

Wielka mistyfikacja

Na szczególną uwagę zasługuje autor bestsellera o wynalazku jakim jest naród żydowski. Mowa o słynnym izraelskim profesorze historii Uniwersytetu w Tel-Awiwie. Shlomo Sand postanowił zbadać historię swojego narodu i odkrył, że został on wymyślony. Okazało się bowiem, że teza o wypędzeniu narodu żydowskiego z Palestyny przez Rzymian jest mitem.

Kto stworzył ten mit? Żydowscy historycy żyjący w Niemczech drugiej połowy XIX wieku. Mówiąc kolokwialnie: wzorowali się na trendach i poszli za modą. Tak się bowiem składa, że był to czas, kiedy w Europie zaczynano myśleć kategoriami zintegrowanych wspólnot etnicznych, co dało przyczynek do tworzenia się państw narodowych. Wtedy też, obok wymyślonego narodu żydowskiego, powstał syjonizm stanowiący podwaliny dzisiejszego państwa Izrael.

A skoro nie było wypędzenia z Palestyny, to gdzie się podziali potomkowie starożytnego ludu Izraela? Profesor Sand wyjaśnia, że nadal mieszkają oni na swojej ziemi w Palestynie. Żydzi o których czytamy w Starym Testamencie, to przodkowie… dzisiejszych Palestyńczyków (sic!). Autor głośniej książki wykazał, że ludzie ci zostali zarabizowani po tym, gdy w VII wieku Palestyna została podbita przez Arabów.

Jak zatem możliwe, że żydzi znaleźli się na całym świecie? Izraelski naukowiec tłumaczy w swojej książce, że nie jest to efekt mitycznej wędrówki ludów, lecz masowego nawracania na judaizm. Bycie żydem w Europie czy Afryce nie miało nic wspólnego z narodowością – żydami byli po prostu wyznawcy judaizmu.

W związku z powyższym, chciałam odnotować, że nazwę żyd należy pisać z małej litery. Takie określenie oznacza bowiem wyznawcę religii, a nie członka narodu.

Shlomo Sand przypomniał, że na judaizm nie nawracali się tylko poszczególni ludzie, ale – tak samo jak w przypadku chrześcijaństwa – całe królestwa. Na przykład w Jemenie czy Afryce Północnej. Podobnie stało się z leżącym pomiędzy Morzem Kaspijskim a Morzem Czarnym królestwem Chazarów. W XII wieku ten nawrócony na judaizm turecki lud zaczął być jednak spychany przez Tatarów i Mongołów Dżyngis-chana na zachód. Zatrzymali się we wschodniej Polsce.

Tak, dokładnie – polscy żydzi, to w znacznym stopniu potomkowie Chazarów. To by zresztą wyjaśniało dlaczego ich wygląd różni się od tego jak wyglądają prawdziwi Semici, czyli Palestyńczycy, Arabowie, Asyryjczycy, etc. Co ciekawe, sam Shlomo Sand ma przodków właśnie z Polski.

A zatem, jeśli ktoś oskarża o antysemityzm Palestyńczyka, który krytykuje izraelską armię za zbrodnie na narodzie palestyńskim, ten stosuje perfidną metodę wykręcania kota ogonem. Prawdziwymi wrogami Semitów są bowiem ci, którzy gnębią prawowitych mieszkańców Palestyny i okupują ich ziemie.

Reasumując, kiedy Omar Faris publicznie krytykuje działania państwa Izrael, to nie wypowiada się przeciwko żadnemu narodowi, ani tym bardziej przeciwko narodowi żydowskiemu. Tym samym nie przejawia on nienawiści na tle narodowościowym. Faris krytykuje bowiem jedynie totalitarny system jakim jest syjonizm i jego popleczników.

Zakneblować Polaków

Bezczelny atak na Palestyńczyka czyli donos Stowarzyszenia „Otwarta Rzeczpospolita”, przypomniał mi o moim doświadczeniu sprzed kilku, kiedy zostałam wezwana na komisariat policji w celu złożenia zeznań jako świadek.

Latem 2014 roku byłam na manifestacji przed ambasadą Izraela. Uczestnicy pikiety wyrażali solidarność z Palestyńczykami ze Strefy Gazy, na których po raz enty spadały izraelskie bomby. Na demonstracji pojawił się transparent z napisem: «syjonizm = nazizm». Nie sposób nie zgodzić się z takim porównaniem, ale jakiegoś syjonistę wyraźnie to uraziło.

W związku z powyższym, ten urażony „ktoś” złożył zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa. Prokuratura z urzędu musiała coś z tym zrobić, więc policja musiała kogoś przesłuchać. Padło na mnie. Zapewne dlatego, bo jako jedyna napisałam pod nazwiskiem krótką relację z manifestacji.

Przez policję zostałam potraktowana bardzo grzecznie. Ot, zwykłe, standardowe przesłuchanie. Z tego co mi wiadomo, ostatecznie prokuratura i tak umorzyła sprawę. Ciekawsze jest jednak to, czego – już nieoficjalnie – dowiedziałam się przy tamtej okazji. Otóż okazało się, że niemałą bolączką dla polskich organów ścigania są skargi aktywistów „Otwartej Rzeczpospolitej”.

Chodzi o to, że w momencie, kiedy do prokuratury wpłynie zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa, zgodnie z polskim prawem oficjalnie muszą być wykonane dalsze czynności. Dało mi to do myślenia. Przecież tego typu skargi wymuszają na funkcjonariuszach państwowych tropienie mitycznego antysemityzmu Polaków, gdyż z urzędu muszą wszczynać procedury.

Prym w tego typu donosach wiedzie właśnie „Otwarta Rzeczpospolita”, Stowarzyszenie przeciw Antysemityzmowi i Ksenofobii. Co znamienne, na stronie organizacji widnieje zapewnienie: «Chcemy żyć w społeczności wolnej od uprzedzeń, szanującej odmienność, broniącej godności człowieka».

A skoro tak, to – niejako w ramach testu – wraz z koleżanką szyitką Sandrellą Malazi wysłałyśmy im (po moim przesłuchaniu) własny donos.

„Polskie warchlaki”

Zaniepokoiła nas publikacja portalu izraelczyk.pl, nt. wspomnianej demonstracji (a właściwie cyklu demonstracji) pod ambasadą Izraela. Chodzi o artykuł z 2014 roku pt. „14, 15 i 17 lipca Allah przybrał postać polskiej wieprzowiny”. W tekście szyderczo opisano osoby manifestujące w obronie bombardowanych Palestyńczyków. W pikiecie – obok Polaków – uczestniczyli mieszkający w naszym kraju muzułmanie, w tym Sandrella mająca syryjsko-polskie pochodzenie.

Pełen kpin i obelg artykuł syjonistycznego portalu opatrzono podsumowaniem: «W taki oto sposób niespożywający wieprzowiny Allah stał się podobny do polskich warchlaków».

Po pierwsze, mieliśmy tutaj do czynienia z bluźnierstwem i nienawiścią na tle religijnym. Polskiemu czytelnikowi pragnę wyjaśnić, że arabskie słowo Allah jest używane na określenie Boga nie tylko przez muzułmanów, ale także przez chrześcijan z Bliskiego Wschodu. A zatem, obrażono Boga, którego na syjonistycznym portalu porównano do nieczystego mięsa świni.

Po drugie, odpowiedzialni za publikację uderzyli w godność drugiego człowieka, który w ich rasistowskim pojmowaniu jest gorszy. W tym konkretnym przypadku ksenofobii chodzi o uprzedzenia wobec Polaków, Palestyńczyków, Syryjczyków, chrześcijan i muzułmanów, których połączyła empatia z prześladowaną i mordowaną ludnością Strefy Gazy.

Po trzecie, treść publikacji była skrajnie antysemicka, bo Semitami są przecież Palestyńczycy, których cierpienie zostało wyszydzone.

I wreszcie po czwarte, artykuł portalu izraelczyk.pl – który jest prowadzony przez syjonistów, lecz niewyrobiony czytelnik skojarzony to ogólnie z żydami – miał de facto wydźwięk antyżydowski. Rynsztokowy poziom publikacji, przepełniony pogardą wobec gojów, mógł bowiem prowokować do spotęgowania niechęci względem wyznawców judaizmu.

Powyższe wnioski zebrałyśmy z koleżanką we wspólnym liście otwartym do Stowarzyszenia „Otwarta Rzeczpospolita”. Do wiadomości dodałyśmy: Związek Gmin Wyznaniowych Żydowskich w RP, Gmina Wyznaniowa Żydowska w Warszawie, Ambasada Izraela w Polsce, Media.

Czy to coś dało? Ależ skąd! „Otwarta Rzeczpospolita” nie raczyła zareagować na skandaliczną publikację portalu izraelczyk.pl. A przecież oficjalnym celem Stowarzyszenia założonego w 1999 roku jest m.in. «przeciwdziałanie wszelkim formom rasizmu, antysemityzmu, ksenofobii i innym postawom godzącym w godność człowieka» poprzez działania interwencyjne, także na drodze prawnej.

W służbie syjonizmowi

Działacze organizacji zapewniają na oficjalnej stornie internetowej, że starają się «zwrócić uwagę przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości i opinii publicznej na konieczność przestrzegania przez Polskę międzynarodowych konwencji nakazujących ściganie przejawów rasizmu i ksenofobii.»

Tymczasem, kiedy wpisałam w Google frazę „Otwarta Rzeczpospolita zawiadomienie do prokuratury” pojawiają się wyniki świadczące o tym, że organizacja ściga w Polsce głównie mityczny antysemityzm. Co znamienne, nie obchodzą ich jednak ataki na prawdziwych Semitów – jakimi są Palestyńczycy – a jedynie martwią się o dobre samopoczucie syjonistów, którzy najczęściej nie są nawet Semitami.

Przykładem takiego działa Stowarzyszenia jest reakcja na postawę młodej Norweżki studiującej w Polsce. Kobieta podczas propalestyńskiej manifestacji w Warszawie trzymała transparent z napisem «keep the world clean» (utrzymaj świat w czystości) oraz narysowanym koszem na śmieci z symboliczną flagą Izraela w środku.

Aktywiści „Otwartej Rzeczpospolitej” natychmiast zapowiedzieli zawiadomienie prokuratury w tej sprawie, nazywając emblemat norweskiej studencki „antysemickim”.

Tymczasem tak naprawdę z antysemityzmem nie miało to nic wspólnego, gdyż biały prostokąt z dwoma poziomymi niebieskimi pasami i umieszczoną na środku niebieską gwiazdą Dawida, to flaga ruchu syjonistycznego przyjęta w 1891 roku, a od 1948 roku flaga tzw. państwa Izrael. Manifest Norweżki był więc de facto antysyjonistyczny, a nie antysemicki. Podobnie zresztą jak wypowiedzi Palestyńczyka Omara Farisa.

Opisane wyżej donosy wyraźnie wskazują, że organizacja o jakże mylącej nazwie „Otwarta Rzeczpospolita”, działa w interesie syjonistów, a nie tego co oficjalnie deklarują, zapewniając o rzekomej walce z ksenofobią, rasizmem czy innymi postawami godzącymi w godność człowieka.

Ostatecznie Rada Etyki Mediów uznała, że Jacek Żakowski prowadząc audycję w Radiu Tok FM, w której gościł Omar Faris, nie naruszył zasad etyki dziennikarskiej pozwalając wypowiedzieć się Palestyńczykowi. Sprawa za transparent «syjonizm = nazizm» została umorzona. Portal izraelczyk.pl usunął po jakimś czasie haniebny artykuł o „polskich warchlakach”. To pokazuje, że syjoniści w niektórych sprawach nie mają jeszcze w Polsce ostatniego słowa.

Niestety ich bezczelne działania wyraźnie wskazują, że dążą do tego, aby zakazać mieszkańcom Polski jakąkolwiek krytykę totalitarnego systemu jakim jest syjonizm. To od naszej reakcji zależy, czy syjoniści osiągną swoje cele. Wróg jest niezwykle aktywny i ma poważne plany w przejmowaniu naszego państwa. Dlatego bierność Polaków w tych sprawach zdecydowanie nie jest naszym sprzymierzeńcem.

Agnieszka Piwar

Podobne wpisy

8 komentarzy

 1. +
  Dziękujemy za cenne (tj. prawdziwe) wiadomości……..W refleksji na koniec roku dochodzimy do wniosku, iż nie ma już sensu z tamtymi wchodzić w jakiekolwiek wyjaśnienia….To jakby mówić np. do płyty już nagranej („wypalonej”) by zmieniła w sobie swój repertuar…….Tamci mają się za „wybranych” na mur-beton, a cała reszta świata to „goje”. Tj. „goje” (wg talmuda/kabały666) to: śmieci, bydło, insekty do oszukiwania, złupienia, zamordowania (no bo to nawet niżej od „podludzi”)…….sa nastawieni tylko na to ,że już nawet na wiosnę mają witać swojego mosichiascha i dla tego gotowi są nawet zniszczyć cały „gojowski” świat. A potem już będzie tylko „raj” dla „wybranych” – tj ich „nwo” („a przyjdzie do nich tylko diabeł” – jak zapewnia np: niezłomny ks. abp. Jan Paweł Lenga,…..)….Skoro nawet ich sługa – szef bergogliańskiej sekty tak się musi spieszyć ,że odkrył swoje karty 18.12.2023 r (błogosławieństwa sodomskie/lgbt+ w kościołach)….Czyż nie może to być oznaką, iż ich moischiach już nie chce więcej czekać na swoje tryumfalne przyjście……O szybkim „zadzianiu” się powyższego już sygnalizują duchowni (ci prawdziwi z poza sekty bergogliańskiej). Może to być już sprawa miesięcy.

 2. To są Zyjonisci bo taka maja prawdziwa nazwę, którą ukryli. Dobra wiadomosc jest, że czas im sie konczy.
  Nie patrzcie sie na kosciół bo to firma Rothschilda. Wasza biernosc sprawia, że sięgają po wiecej i więcej.
  Myślą, że calą planetę przejmą za umowy na martwym papierze.
  Każdy musi wydać dźwięk z gardła, że jest przeciwko.

 3. USA: nietypowe odkrycie pod budynkiem Chabad Lubawicz. Aresztowano 10 Żydów.

  Posted by Marucha w dniu 2024-01-11 (Czwartek)

  Departament policji Nowego Jorku został wezwany w poniedziałek pod adres 770 Eastern Parkway w dzielnicy Crown Heights na Brooklynie,
  gdzie mieści się synagoga kabalistycznej sekty żydowskiej Chabad Lubawicz.

  Sekta ta zasłynęła ostatnio z palenia świec chanukowych w warszawskim sejmie oraz z głośnego wydarzenia, w ramach którego polityk Konfederacji Grzegorz Braun, zgasił te świece za pomocą gaśnicy.

  – Że też ręka im nie zadrżała, gdy dotykali tych ścian, gdy uderzali młotkiem w te ściany

  – skomentował rabin Yosef (Józef) Braun, ( czy to rodzina Grzegorza Braun?)

  jeden z szefów Crown Heights Beis Din.

  rabin Yosef Yeshaya Braun

 4. https://en.wikipedia.org/wiki/Yosef_Yeshaya_Braun

  https://marucha.wordpress.com/2024/01/11/usa-nietypowe-odkrycie-pod-budynkiem-chabad-lubawicz-aresztowano-10-zydow/

  https://en.wikipedia.org/wiki/Kazimierz_Braun

  Kazimierz Braun?
  ojciec Grzegorza Brauna

  Spotkanie
  24.03.2021 – online

  Jak polscy Żydzi zbudowali filmowe imperium w USA?

  Oscar. Święty Graal w krainie X muzy. W jego blasku – zasłużenie – ogrzali się również polscy twórcy.

  Wajda, Pawlikowski, Polański, Starski, Kaczmarek, Braun czy Kamiński – to nazwiska, które w filmowym (i nie tylko) świecie kojarzą się z Polską.

  Ale czy wiemy, że pierwszą kobietą nominowaną do Oscara za reżyserię była Polka – Wanda Jakubowska, słynny Max Factor urodził się w Zduńskiej Woli, Bronisław Kaper, wybitny hollywoodzki kompozytor i zdobywca statuetki za muzykę do filmu Lili, zdał maturę w gimnazjum im. Stanisława Staszica w Warszawie, a w tej samej Warszawie na świat przyszedł „oscarowy” producent Goldwyn?
  polin.pl/pl/wydarzenie/jak-polscy-zydzi-zbudowali-filmowe-imperium-w-usa

 5. żyd satanista Menachem Mendel Schneerson z Chabad Lubawicz,

  Slav, Russian, can be destroyed, but never conquered.

  Słowianie, Rosjanie, Polacy mogą być zniszczeni ale nigdy nie mogą być podbici

  “This year, the celebration featured a portrait of former Chabad Lubavitch leader Menachem Mendel Schneerson, an infamous rabbi known for the following statements:

  “Slavs, and among them Russians, are the most unbending people in the world.

  Slavs are unbending as a result of their psychological and intellectual abilities, created by many generations of ancestors.

  It is impossible to alter these genes.

  Slav, Russian, can be destroyed, but never conquered.

  That is why this seed is subject to liquidation, and, at first, a sharp reduction in their numbers.”

  “A non-Jew’s entire reality is only vanity… the entire creation of a non-Jew is only for the sake of the Jew.”

  “Souls of non-Jews come entirely from the female part of the Satanic sphere. For this reason souls of non-Jews are called evil, not good, and are created without [divine] knowledge.”

  https://www.theoccidentalobserver.net/2023/12/17/the-day-of-the-extinguisher/

  Żydowskie satanistyczne, ksenofobiczne, rasistowskie nauki odnośnie Słowian Rosjan Polaków Białorusinów Serbów

  „Nasza specjalna taktyka walki ze Słowianami jest wiedzą tajemną, ze względu na jej wyłączność ograniczoną do „wybranego ludu bożego”.

  Główną bronią walki będziemy kierować przeciwko Słowianom, z wyjątkiem renegatów, “poślubionych” Żydom przez wspólne interesy.

  To prawda, że wszyscy ci „poślubieni nam” zostaną wycofani z naszego społeczeństwa, gdy wykorzystamy ich już do naszych własnych celów.

  Słowianie, a wśród nich Rosjanie – to najbardziej nieugięci ludzie na świecie.

  Słowianie są nieugięci w wyniku swoich zdolności psychologicznych i intelektualnych, stworzonych przez wiele pokoleń przodków.

  Niemożliwe jest zmodyfikowanie tych genów.

  Słowianin, Rosjanin, może zostać zniszczony, ale nigdy nie podbity.

  Dlatego to ziarno podlega likwidacji.

  Na początek trzeba gwałtownie zmniejszyć ich liczbę.”

  https://vk.com/wall474991877_2072

 6. de.wikipedia.org/wiki/Manifest_der_93 tutaj mamy manifest napisany przez Żyda Ludwiga Fuldę. W tym roku mamy 110 rocznicę jego powstania. należy go przypomnieć Niemcom.
  Przed Żydami amerykańskimi hegemonem byli Brytyjczycy. Brytyjczycy stali się hegemonem bo najlepiej mordowali. Najpierw wymordowali tych co po morzach pływali. Zakładali kolonie po całym świecie. Zagrożeniem dla ich hegemoni morskiej byłoby powstanie hegemona lądowego. Brytyjczycy obawiali się wzrostu potęgi Ameryki i Europy. W 1812 r. Brytyjczycy rozpoczęli wojnę z Ameryką. W tym samym czasie Francuzi napadli na Rosję. Brytyjczycy przegrali wojnę z Ameryką i Francuzi też.
  Brytyjczycy płacili wrogom Francji za działania uniemożliwiające Francuzom skolonizowanie Rosji. Brytyjczycy i Francuzi walczyli między sobą, ale w jednym działali razem. Razem pilnowali by Niemcy i Żydzi niemieccy przymierali głodem. Brytyjczycy zatopili niemiecką flotę pod Falkandami.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Bitwa_ko%C5%82o_Falkland%C3%B3w
  Żydzi niemieccy opracowali plan stworzenia potężnej komunistycznej Europy, która rozwijałaby się na surowcach pochodzących z Rosji. Żydzi niemieccy wiedzieli jak zbudować bombę atomową a jej zbudowanie przesądziłoby o tym, kto jest hegemonem na wieki.
  Europa i Polska miała szansę stać się potęgą. Zapowiadała się wojna o hegemonię pomiędzy Brytyjczykami a Żydami niemieckimi z ich komunizmem. Wojnę tą jednak wygrali Żydzi amerykańscy dowodzeni przez Żyda Bernarda Barucha. Baruch wydał rozkaz stworzenia „niepodległej” Polski.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Czterna%C5%9Bcie_punkt%C3%B3w_Wilsona
  13 pkt. Stworzenie niepodległego państwa polskiego na terytoriach zamieszkanych przez ludność bezsprzecznie polską.
  14 pkt które odczytał Wilson napisał Walter Lippmann sekretarz Barucha. Baruch rozpoczął przygotowania do prowadzenia proxy war przeciwko Żydom komunistom.
  Żyd Baruch ściągnął do Waszyngtonu Romana Dmowskiego, którego zrobiono „wielkim” Polakiem i twórcą „niepodległej” Polski.
  „Wielki” Polak Dmowski po wizycie u Żyda Barucha, gdy przybył do „niepodległej” Polski, zaczął organizować nagonki na ŻYDÓW, potem jeszcze na Niemców.
  Kto wtedy mógł przypuszczać, że Żyd Baruch będzie używał Polski do proxy war z komunizmem Żydów niemieckich??
  Żydom komunistom udało się pokonać cara Romanowa i przejęli władzę nad rosyjską bazą surowcową. Cara zamordował Żyd Jakow Jurowski.
  W czasie zamachu stanu w Rosji brytyjski konsul Bruce Lockhart organizował zamachy na czołowych organizatorów. Udało mu się zamordować Moisieja Urickiego. Założyli partię eserowców. Fanny Kapłan strzelała do Lenina była to też robota Brytyjczyków.
  Po częściowo udanym zamachu stanu Lew Dawidowicz Bronstein przystąpił do tworzenia ZSRR i Armii Czerwonej. Nie udało mu się opanować Kremla.
  ZSRR który stworzył Lew Dawidowicz Bronstein przestał istnieć w 1937 r. Żydzi kierujący NKWD zostali wymordowani przez Żydów i tak nastąpiła zmiana kierownictwa NKWD. Żyda Jagodę zastąpił żydowski zięć Jeżow i rozpoczął ludobójstwo, o którym dzisiaj mało kto wie.
  Aresztowano 1,5 mln ludzi, połowę rozstrzelano.
  Tajny rozkaz Jeżowa 00439 stał się podstawą do wymordowania przez żydowskie NKWD 42 tys. Niemców.
  https://de.wikipedia.org/wiki/Deutsche_Operation_des_NKWD
  Tajny rozkaz 00447, żydowskie NKWD wymordowało 390 tys. Rosjan a 360 tys. zagoniono do pracy w Gułagach wybudowanych pod kierownictwem Matwieja Bermana, Naftali Frenkla i innych Żydów. Matwieja Bermana wraz z bratem rozstrzelali Żydzi. Rosjan zagoniono do budowy dróg, kanałów i terminali, którymi pięć lat później Amerykanie i Brytyjczycy dowozili uzbrojenie Sowietom. Zaczęło się to w roku 1938.
  Tajny rozkaz 00485 dotyczył rozstrzelania Polaków. Żydowskie NKWD rozstrzelało 111 tys. Polaków. Cel: UŁATIWENIE PRZEJŚCIA PRZEZ POLSKĘ ARMII CZERWONEJ.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Operacja_polska_NKWD_(1937%E2%80%931938)
  Na terenach przez które miałą przechodzić ACZ żydowskie NKWD wymordowało wszystkich funkcyjnych.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Izrail_Leplewski
  W latach 1937-38 wymordowano w ZSRR Żydów i komunistów przybyłych zza granicy.
  https://en.wikipedia.org/wiki/Willy_Leow
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Adolf_Warski

  Poniżej link do strony w jężyku greckim opisano tu operację grecką NKWD.
  https://el.wikipedia.org/wiki/%CE%95%CE%BB%CE%BB%CE%B7%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AE_%CE%B5%CF%80%CE%B9%CF%87%CE%B5%CE%AF%CF%81%CE%B7%CF%83%CE%B7_%CF%84%CE%B7%CF%82_%CE%95%CE%BD_%CE%9A%CE%B1_%CE%92%CE%B5_%CE%9D%CF%84%CE%B5
  Od 1 października 1936 do 1 listopada 1938 NKWD ZSRR aresztowało 1 565 041 osób.
  Rumuni aresztowani 8292 osoby, skazane na smierć 5439.
  Łotysze aresztowani 21300 rozstrzelano 16 575
  Estończycy aresztowani 9735 rozstrzelano 7998
  Finowie aresztowani 11066 rozstrzelano 9078
  Irańczycy aresztowani 13297 rozstrzelani 2046
  Afgańczycy aresztowani 1557 rozstrzelani 366
  Grecy rozstrzelani 22000,

  W 1937 r. Żydzi z nowego NKWD rozstrzelali Żydów, którzy byli rezydentami NKWD.
  https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B5%D0%B9%D1%81%D1%81,_%D0%98%D0%B3%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B9_%D0%A1%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87

  https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BA%D1%81%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D1%80%D0%BE%D0%B4,_%D0%9C%D0%BE%D0%B8%D1%81%D0%B5%D0%B9_%D0%9C%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87

  Nazwiska dwóch Żydów rezydentów NKWD zamordowanych przez Żydów. Matka zabójcy Poreckiego dostała za to zasiłek emerytalny wypłacany przez NKWD. Nazywała się Mandelstam.
  Żydowskie NKWD wymordowało Żydów, którzy kierowali propagandą komunistyczną.
  5 października 1938 r. utworzono cztery szkoły propagandy antyniemieckiej. Dla szkół tych teksty szkalujące Niemców pisał Ilja Erenburg.
  Kadry oficerskie Armii Czerwonej szkolili Iona Jakir ( kuzyn Bronsteina ) i Ijeronim Uborewicz. Obaj ukończyli Akademię Sztabu Generalnego w Berlinie. Żyd Lew Zacharowicz Mechlis był szefem operacji wymordowania kadr oficerskich ACz, 35 tys. zamordowanych uzbrojonych oficerów.
  Żyd Mechlis zamordował Żyda Jakira.
  Rozkaz zamordowania Żyda Bronsteina otrzymał Żyd Naum Eitingon.
  Rozkazy wydał amerykański Żyd Bernard Baruch.
  Kto sfinansował uzbrojenie III Rzeszy ?
  Niemcy po przegranej pierwszej wojnie mieli u siebie komisarzy francuskich i brytyjskich, którzy mieli pilnować by Niemcy i Żydzi niemieccy dalej głodowali. Do tego jeszcze mieli spłacać reparacje wojene.
  Nagle stał się cud. Komisarze zniknęli a spłata reapracji przestała interesować Francuzów i Brytyjczyków.
  Bernard Baruch wysłał do Niemiec agenta Ernsta Franza Sedgwicka Hanfstaengla, który wytypował Hitlera na przywódcę nazistowskiej partii.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Ernst_Hanfstaengl
  Pierwszym specem, który zajmował się PR powstającej niemieckiej partii nazistowskiej był Ivy Ledbetter Lee, pracujący u Rockefellera. Uzbrojenie III rzeszy finansowały banki JP Morgan, Chase i Brytyjczycy. Na amerykańskich przelewach podpisywał się Thomas Harrington McKittrick.
  Brytyjczycy przekazali nazistom Barucha zdeponowane przez Czechów w Londynie złoto.
  https://tvn24.pl/swiat/sensacyjne-dokumenty-bank-anglii-pomagal-iii-rzeszy-przejac-czechoslowackie-zloto-ra343726-3439211
  Baruch stworzył nazistów niemieckich w celu pokonania tworzonej przez Żydów komunistów potężnej Europy posiadającej broń atomową.
  W Polsce w tym czasie rządziła tzw. misja międzysojusznicza do Polski, której zawdzięczmy udział w wojnie.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Misja_Mi%C4%99dzysojusznicza_do_Polski
  Pierwsza połowa XX wieku to była jedna wojna, której celem było niedopuszczenie do powstania potężnej komunistycznej Europy posiadającej broń atomową.
  Żydów nie wymordowano dlatego, że byli Żydami. Żydów wymordowano dlatego, że byli komunistami, którzy byli zdolni do tego by stworzyć potężną i bezpieczną Europę.
  Żydów wymordował i pokonał Żyd Bernard Baruch. To jemu zawdzięczają Żydzi amerykańscy że są dzisiaj hegemonami.
  W 1946 r. w teatrze w Stuttgarcie przemawiał James Francis Byrnes. Po jego mrożącym krew w żyłąch przemówieniu intelektualiści zorganizowali we Wrocłąwiu kongres. Radzę odszukać i przeczytać apel intelektualistów. To był rok 1948.
  Niemieccy fizycy atomowi udali się do ZSRR, do Suchumi, i ze swojego uranu skonstruowali pierwszą bombę atomową dla Europy. Kierował tym Manfred von Ardenne.
  Amerykanie w Los Alamos od razu rozpoczęli budowę FABRYKI SERYJNEJ PRODUKCJI BOMB ATOMOWYCH.
  Przez pierwsze dziesięć lat wyprodukowali 1200 bomb.
  Historia której uczą w szkołąch jest kłamstwem napisanym przez siostrzeńca Freuda, Edwarda Bernaysa.
  Bernard Baruch użył Niemców i Polaków do proxy war przeciwko komunizmowi Żydów europejskich.
  Mam długą listę Żydów zamordowanych w ZSRR przez Żydów.
  Jak ktoś potrafi wytłumaczyć, dlaczego żydowskie NKWD najdłużej torturowało Nikołaja Krestińskiego i wie co chciano z niego wyciągnąć to ma trochę prawdziwej wiedzy. na koniec podam, że Bernard Baruch zabronił organizować zamachy na Hitlera.
  Dopóki Brytyjczycy i Ameryaknie nie ujawnią swoich archiwów, to nie ma pewności co jest prawdą.

  Polska miałą się trzymać Żydów niemieckich a dzisiaj ma się trzymać Żydów ortodoksyjnych. Jak najdalej od Żydów amerykańskich, brytyjskich i syjonistów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *