Wschodnioeuropejski Izrael staje się faktem!

Zgodnie z dyrektywą globalistów, Polska i Ukraina zacieśniły współpracę dwustronną w dziedzinie bezpieczeństwa. 8 czerwca 2024 roku premier Donald Tusk i prezydent Wołodymyr Zełenski podpisali porozumienie w tym zakresie. Wcześniej podobne, wzajemne zobowiązania z Ukrainą podpisało 19 państw oraz Unia Europejska jako całość.

Jest to pokłosie zorganizowanej akcji, tworzącej konkretny projekt na Starym Kontynencie. Przypominam, że na początku 2023 roku, były szef NATO promował w europejskich stolicach dokument dotyczący przyszłych gwarancji bezpieczeństwa dla Ukrainy. Anders Fogh Rasmussen powiedział wtedy wprost, że jego założeniem jest przekształcenie Ukrainy „we wschodnioeuropejski Izrael”.

Wszystko zostało odgórnie zaplanowane i narzucone. Uważny obserwator wiedział, że coś się święci i przed tym ostrzegał. Jednak politycy i mainstreamowi komentatorzy zdają się udawać, że nie dostrzegają sedna problemu i/lub odwracają od niego uwagę. Niektórzy nawet – jak Krzysztof Bosak z Konfederacji – oceniają, że należy postawić Tuska przed Trybunałem Stanu, gdyż przeforsował umowę, która jest nieważna, bo nie została przyjęta zgodnie z konstytucją. Sęk w tym, że sprawa jest o wiele poważniejsza.

TEATR DLA GOJÓW

Śmiem przypuszczać, że koncesjonowana opozycja ponownie odstawia przedstawienie. Jakoś po fałszywej pandemii – również narzuconej przez globalistów – nikogo w Polsce nie rozliczono, nikogo nie postawiono przed Trybunałem Stanu, ani nikt nie zawisł. A przecież rządzący jawnie łamali konstytucję i swoimi błędnymi oraz bezprawnymi decyzjami doprowadzili do śmierci blisko ćwierć miliona polskich obywateli.

Tymczasem partnerem projektu znad Dniepru ma być bliźniaczy projekt znad Wisły – UkroPolin (Judeopolonia). W tym celu zainstalowano w Polsce miliony przybyszów z Ukrainy, żywiących do nas autentyczną nienawiść. Jewrejscy zarządcy słowiańskimi emocjami, zrobili to po to, aby sterować nami w myśl zasady «dziel i rządź».

Sytuację zaognia fakt, iż z podpisanego właśnie dokumentu wynika, że w ramach zobowiązania, przez następnych 10 lat Polacy mają przekazywać Ukrainie kolejne miliardy, w tym uzbrojenie. Oczywiście z oburzenia koncesjonowanej opozycji (innej nie mamy) kompletnie nic nie wynika i nigdy nie wynikało. Jeśli ktoś wszedł w system – zwany „demokracją” – to siedzi w tym po uszy, a tkwiąc w bagnie niczego dobrego dla Polaków nie wskóra, nawet jeśli głośno zaprotestuje.

W całej III RP żadna z opcji politycznych nie zatrzymała procederu masowego wydawania polskich paszportów obywatelom Izraela, których rozdano dziesiątki tysięcy, jeśli nie więcej. Takiej rozrzutności polskie urzędy nie stosowały wobec starających się o powrót do ojczyzny Polaków np. z Kazachstanu.

Efektem przychylania nieba nie tym co trzeba, jest sytuacja, w której Polacy stali się obywatelami trzeciej kategorii we własnym państwie. Najnowszym przykładem tego stanu rzeczy jest nękanie pracowników Polskich Kolei Państwowych, tylko dlatego, że jeden z nich – w ramach solidarności z mieszkańcami Strefy Gazy – umieścił flagę Palestyny w witrynie informacji kolejowej na dworcu Poznań Główny.

Wskutek skargi, która „przyszła wprost z Warszawy”, pracownicy punktu informacji zebrali cięgi od kierownictwa kolejowej spółki. Padły groźby, że osoba odpowiedzialna za wywieszenie flagi zostanie zwolniona. Wszystkim wysłano maile z poleceniem wskazania winnego.

Wkrótce po awanturze przyszedł kolejny mail, w którym menadżer podkreślała apolityczność PKP S.A. oraz neutralność względem stron konfliktów zbrojnych. Oczywiście jest to wierutne kłamstwo, wszak spółka ta wielokrotnie solidaryzowała się z Ukrainą, potępiając rosyjską agresję, organizując oficjalne zbiórki na rzecz Ukrainy czy instalując w przestrzeni publicznej barwy ukraińskiej flagi.

CO NAS CZEKA?

Z powyższego ewidentnie wynika, że z Ukrainą zarządzaną przez żydowskich oligarchów (i ich żydowskiego prezydenta) solidaryzować się można, a nawet trzeba. Natomiast z mordowanymi przez Izrael Palestyńczykami – którzy ponoszą znacznie większą ofiarę – solidaryzować się już nie wolno, bo grozi to wywaleniem z roboty.

Przypominam, że w Strefie Gazy od dziewięciu miesięcy trwa ludobójstwo. W wyniku izraelskiej agresji zginęło w tym czasie kilkadziesiąt tysięcy niewinnych osób. Agresor nie oszczędza nikogo, bombardując nawet szpitale, szkoły i świątynie. Atakowani Palestyńczycy nie mają dokąd uciec, a wszelka pomoc jest blokowana.

To samo towarzystwo – które bezkarnie morduje prawowitych mieszkańców Palestyny, by do reszty zagarnąć ich ziemię – ma także chrapkę na ostateczne przejęcie polskich i ukraińskich zasobów. Jednak «nie wolno o tym mówić, to niedobra jest», dlatego koncesjonowana opozycja skupia się na czymś innym.

Tymczasem sprawę najcelniej podsumował niezastąpiony Krzysztof Zagozda. Publicysta odniósł się do wydarzenia następującymi słowami:

«Poproszono mnie o recenzję przedwczorajszej umowy zawartej między sługusami Sanhedrynu z Warszawy i Kijowa. Być może wielu zaskoczę, ale w przeciwieństwie do „patriotycznego Internetu” twierdzę, że tak naprawdę nie ma tu co szat rozdzierać. Owszem, dokument podpisany przez Donalda Tuska przypomina bardziej zgodę zniewolonej kobiety na sadomasochistyczne zachcianki jej zwyrodniałego krzywdziciela niż partnerską umowę podmiotów prawa międzynarodowego, ale do tego już powinniśmy przywyknąć. W rzeczywistości ma on wartość papieru toaletowego, o którym nikt po użyciu nie pamięta. Ani Tusk, ani Zeleński nie będą mieli najmniejszego wpływu na to, co w najbliższej przyszłości zadzieje się między Polską a Ukrainą. Co najwyżej będą oni posłusznie parafowali ustalenia, które najpewniej jeszcze w tym roku spowodują wytrzeszcz oczu u totalnie zaskoczonych dyżurnych patriotów.»

Na koniec pragnę dodać, że Tusk gościł w Warszawie Zełenskiego w przededniu 81. rocznicy Krwawej Niedzieli, kiedy obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów na obywatelach II Rzeczypospolitej Polskiej. Oczywiście podczas spotkania ani słowem o tym nie wspomniano. Nikt nie potępił zbrodniarzy, ani nie przeprosił.

Agnieszka Piwar

fot.: gov.pl / + flaga Izraela z wikipedii

Podobne wpisy

11 komentarzy

 1. Projekt Niebiańskiej Jerozolimy / Judeopolonii się nie powiedzie.

  Bardzo się ostatnio z tym projektem spieszą, ale świat to coś więcej niż kawałek Ameryki Płn i Europy.

  Miejmy nadzieję, że znajdziemy się po stronie wschodniej, a cały cyrk i przedstawienie zakończy te globalistyczna ruchawke.

  A może wszyscy są z tego samego wora, tylko walczą o podział łupów na globusie?

  1. OBY TO BYŁA PRAWDA! ( że się ten potworny projekt nie powiedzie!) Ale…czy najpierw nie doprowadzą do wojny na terenie Polski? ONI pragną pokonać ostatnią przeszkodę na ich drodze do panowania nad całym światem, jaką jest Rosja!! A dla nas to…Spalona ziemia, zatrute powietrze, brak oznak życia….Nie dopuśćmy do tej wojny!!! Polacy!!
   Taka wojna będzie najstraszniejsza!! Jej skutki…to kilkunastu ocalonych w górach schodzi do życia w jaskiniach. Czeka ich budowanie cywilizacji od podstaw.Co już miało nie raz miejsce w historii naszej mrocznej planety.

 2. Czasem czytam, choć nie muszę, bo jestem spostrzegawczy, a fakty łączą mi się same. Takich jak ja jest dramatycznie mało na padole płaczu ziemskiego (wszechobecny płacz niebawem nastąpi, ale będzie za późno). Realia są, jakie są a Agnieszkę Piwar, Krzysztofa Zagozdę etc. kojarzy dramatyczna i bolesna mniejszość obywateli. Przeto tylko cudowny zbieg okoliczności może nas uratować, nie widzę innej możliwości.

  Serdecznie pozdrawiam.

 3. Zdjęcie do artykułu z izraelską flagą w centrum to chyba zgrabny fotomontaż. Bo nawet mnie trudno byłoby uwierzyć w tak bezpardonowe demonstrowanie pogardy dla Ukrainy i Polski.

 4. Jakbym czytała swoje własne myśli! Przedstawione są tu fakty w sposób klarowny, czytelny, bez zawiłości słownych , tak ulubionych przez „”wykształconych”” pseudopolityków z sejmu. Brawo dla Pani, za ten artykuł! Tak się właśnie dzieje, Polacy o tym wiedzą , wiedzą..i na tym koniec. Nie dzieje się nic od lat, co by mogło przekręcić ten stan rzeczy. Obecnie…wszystko zaszło już tak daleko, że nie złapiemy tego nawet za ogon. I kogo obchodzi chóralne domaganie się uznania i nagłaśniania Rzezi Wołyńskiej? Bezczelnie drwi się z tej tragedii, pokazując wielką miłość, ubolewanie nad wojennymi stratami dla Ukrainy, akurat na czas rocznicy.
  Czy umowa zawarta pomiędzy Chazarem Zelenskim, a Niemcem Tuskiem dotycząca im podległej Polski, jest czymś w rodzaju zużytego papieru? Nie do końca się z tym godzę. Chazar jest przyjmowany w każdym królestwie niczym Car, a co robi jest uznawane za słuszne i należy się z tym liczyć, jak z wyrocznią. Od dawna wiem, i wielu innych wie, że szykuje się zjednoczenie Ukrainy i Polski w jeden obszar nazwany , Nowa Chazaria, Ukropolin, Judeopolonia, Polin, Nowy Izrael, Izrael Bis,…nazw jest do wyboru do koloru, ale dotyczą tylko jednego państwa.
  Wolna Palestyna… ludobójstwo odbywa się bez przerwy, ale kogo to obchodzi? ONI , ci od ataków, uważają, że goje , czyli zwierzęta, im podlegają, a za zabicie zwierzęcia Pan Świata Wybraniec Boski, nie ma obowiązku odpowiadać.Podobnie odnoszą się do Słowian. Czy ktoś się nami przejmuje? Martwią się o nas? NIE.

 5. Obejrzałam Pani zdjęcia z podróży , przeczytałam o Pani działalności. Podziwiam Panią! Piękna działalność! Kocham Bliski Wschód, Azję, Rosję, Białoruś , Turcję, Iran.Są to wspaniałe narody. Ich sztuka , architektura, muzyka, taniec , osiągnięcia naukowe, życzliwość są niezrównane! Dlaczego ktoś chce to zniszczyć? Dlaczego ktoś chce zniszczyć ojczyznę „”Jeziora Łabędziego”? Second Walza? Tańca Kabardinka? Ojczyznę pięknej, wyrafinowanej architektury, wspaniałe arabeski, turkusowe kopuły, ogrody i fontanny? Dlaczego? Z czystej zawiści!! Z zazdrości, że tamci osiągnęli tak wiele w tylu dziedzinach , a oni NIC!! A co osiągnęli Chazarzy? Co oni mają takiego, czym zachwyciliby świat? Muzyka? Nie. Sztuki piękne? Nie! Taniec? Nie! Nauka? Nie! Architektura? Nie! Oni nie osiągnęli niczego!!! Dlatego chcą albo zniszczyć osiągnięcia innych narodów, albo je przejąć , i podpisać jako własne. Uwaga na to!
  O, przepraszam, a komunizm? No tak, panowie Marks i Engels, oraz ich następcy tacy jak Lenin i Stalin, Beria, wszyscy z rodu Narodu Wybranego, oni postawili gmach czerwony pod nazwą KOMUNIZM. I teraz mieczem, karabinem na siłę zaczęli wtłaczać ludziom swoje irracjonalne zamysły.Krainy objęte komunizmem stanęły we krwi. Komunizm to ustrój utopijny. Nigdy się nie sprawdzi. Zatem, co chazarski naród osiągnął? Z powodu swojego wywyższania się , i traktowania ludzi jak zwierzęta i swoich sługusów, z powodu zamieszek wywoływanych wśród narodów, z powodu wywoływania wojen i bestialskiego ludobójstwa odpowiedź jest jedna – osiągnął wrogie nastawienie ludności całego świata. I o tym wie. I boi się! O, bardzo się boi.

 6. Bardzo mocno wszystko przyspieszyło ostatnio. Dużo fałszywych flag. Społeczeństwo dalej śpi w zamroczonym świecie demokracji i zabaw. Ale takich jak my jest coraz więcej choć wciąż mało. Ale damy radę. Bo jak nie my to kto 🤔🤔🤔

 7. „Wschodnioeuropejski Izrael staje się faktem!” to tytuł niemający uzasadnienia w faktach. Rosja nigdy na to nie pozwoli, z powodów oczywistych, nie ma potrzeby ich przytaczać. Waszyngton i ich natowscy wasale jawnie zadeklarowali, dokąd zmierzają. Pycha i chciwość waszyngtońskich psychopatów chce wojny z Rosją, czyli globalnej. Donald Trump nawet jak wygra wybory, to popłynie tym samym nurtem albo go utopią. Żyjemy w czasie skrajnie niebezpiecznym, bezprecedensowym w historii ludzkości.

  Chciałbym nie mieć racji, bo już mnie mdli od gorzkiej satysfakcji.

 8. Szkoda, że nie możliwości poprawiania błędów we własnych komentarzach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *